Asket
plenderu

Projekt GreenEvo


 Lider projektu kompleksowego rozwoju o nazwie "GreenEvo - Akcelerator Zielonych Technologii",
który ma na celu identyfikację i promocję najlepszych polskich technologii środowiskowych.

GreenEvo - Akcelerator Zielonych Technologii to innowacyjny projekt Ministerstwa Środowiska przygotowany, żeby zbadać potencjał Polski w obszarze technologii środowiskowych i kompleksowo wesprzeć rozwój tych firm, które mają największe szanse skutecznie konkurować na globalnym rynku zielonych technologii.

 

Rynek technologii środowiskowych jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów światowej gospodarki. Realizując projekt AZT Ministerstwo Środowiska chce dać impuls dla szybszego rozwoju pro-środowiskowych technologii w Polsce.
Ministerstwo Środowiska wspiera w ten sposób realizację Polityki Ekologicznej Państwa, zwłaszcza w zakresie zmian klimatu.

Korzyści płynące z uczestnictwa w AZT:

  • promocja technologii poprzez portal internetowy GreenEvo
  • prezentacja technologii w katalogu najlepszych polskich technologii środowiskowych
  • promocja zagraniczna technologii za pośrednictwem polskich placówek dyplomatycznych.

Platforma GreenEvo pozwala na krajową i międzynarodową promocję polskich rozwiązań z obszaru zielonych technologii. Jest pierwszym ogólnopolskim katalogiem oferowanych na rynku rozwiązań pro-środowiskowych. Ułatwia znalezienie odpowiednich technologii w oparciu o zaawansowane mechanizmy wyszukiwania oraz bezpośredni kontakt z dostawcami rozwiązań.

Więcej informacji o GreenEvo na stronie www.greenevo.gov.pl


BIOMASSER - Twój partner w brykietowaniu słomy!
Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś!