Asket
plenderu

BIOMASSER® MOBILE

ABSOLUTNY HIT NA RYNKU!!!

BIOMASSER® MOBILE, to mobilne linie produkcyjne, które podjeżdżają do miejsca składowania surowca, pozwalając Ci wyeliminować wysokie koszty transportu słomy do miejsca produkcji brykietu. Ponadto, może także świadczyć mobilne usługi brykietowania u klienta!


Linia BIOMASSER® MOBILE przeznaczona jest do brykietowania słomy, siana i innych roślin trawiastych w technologii BIOMASSER® przy wykorzystaniu urządzeń tworzących kompletną linię produkcyjną zabudowaną na przyczepie kołowej. Takie rozwiązanie umożliwia łatwe transportowanie wytwórni brykietów do miejsca składowania surowca jak np. do stogu zbalotowanej słomy na polu lub stodoły i podjęcie bezpośredniej produkcji brykietów w miejscu składowania surowca.

Technologia BIOMASSER® to brykietowanie słomy o wilgotności 10%-30%, a więc materiał nie wymaga uprzedniego suszenia. Brykietowany jest naturalny surowiec bez dodawania klejów, lepiszczy itp. Otrzymujemy 100% ekologiczny opał - brykiety ze słomy nazywane "złotym węglem".

Sukces technologii BIOMASSER® to jej prostota, brak urządzeń hydraulicznych, pneumatycznych, procesorów i skomplikowanej elektroniki oraz rewelacyjnie niskie zużycie energii!
 

BIOMASSER® MOBILE - PROSTA OBSŁUGA

  • BIOMASSER® MOBILE ustawić w dogodnym miejscu, jak najbliżej surowca tj. przy stogu w szczerym polu, na polnej drodze, przy stodole
  • zainstalować prowadniki prętowe, którymi brykiety będą trafiały na przyczepę, do worków typu big-bag lub innych
  • podłączyć kabel zasilający - do lokalnego przyłącza elektrycznego lub agregatu prądotwórczego
  • po nagrzaniu się brykieciarek linia jest gotowa do pracy
  • załadować słomę na stół podawczy i rozpocząć produkcję brykietów.

*Wydajność zależy od rodzaju surowca, jego wilgotności, sposobu pocięcia.

BIOMASSER® MOBILE - BRYKIETOWANIE JESZCZE NIGDY
NIE BYŁO TAK ... MOBILNE 


Galeria zdjęć


BIOMASSER - Twój partner w brykietowaniu słomy!
Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś!