Asket
plenderu

Nagrody

 
 

Podziękowanie za udział w XIX Wojewódzko-Archidiecezialnych Dożynkach Wielkopolskich, Gniezno 27.08.2017

Firma Asket otrzymała gratulacje od Pana Tomasza Arabskiego,Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Hiszpanii, w związku z uzyskaniem pierwszego w Europie Świadectwa Weryfikacji Technologii Środowiskowych dla technologii BIOMASSER.
Serdecznie dziękujemy!

Firma Asket otrzymała gratulacje od Pana Leszka Wojtasiaka, Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego, z okazji wyróżnienia nadanego technologii BIOMASSER jakim jest Świadectwo EU ETV.
Serdecznie dziękujemy!

Z radością informujemy, że decycją Komisji Europejskiej technologia BIOMASSER otrzymała pierwsze w Europie świadectwo weryfikacji technologii środowiskowych nr VN20140001 w ramach projetu EU ETV. Jednostką weryfikującą Technologie Środowiskowe był Instytut Technologiczno-Przyrodniczy Oddział w Poznaniu.
Świadectwo jest dostępne na stronie Komisji Europejskiej w polskiej i angielskiej wersji językowej.
 
EU ETV (European Union European Technology Verification), czyli Weryfikacja Technologii Środowiskowych, to program Unii Europejskiej mający na celu wskazanie rzetelnych, innowacyjnych rozwiązań ekologicznych. 
Otrzymane świadectwo weryfikacji potwierdza, że maszyny BIOMASSER® są solidne i wiarygodne w ocenie niezależnych ekspertów. Najnowsze rozwiązanie BIOMASSER® BSX14 to rewelacyjny, modułowy produkt, który zawiera w sobie wszystko co najlepsze i najefektywniejsze w procesie produkcji odnawialnego paliwa z lokalnej, wszechobecnej biomasy niedrzewnej.
Z wielką radością informujemy, że "Technologia BIOMASSER - brykietowanie wilgotnej agrobiomasy" została laureatem Godła „Teraz Polska" w  XXIII edycji Konkursu.
Godło "Teraz Polska" to jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków na rynku krajowym i międzynarodowym, będącym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanej przez naszą firmę technologii brykietowania, a także jej walorów technologicznych i użytkowych.

Z przyjemnością informujemy, że Uchwałą Zarządu Głównego Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT otrzymaliśmy Złotą Odznakę Honorową. Jest to zaszczytne wyróżnienie za wkład pracy i inicjatywę w realizacji celów statutowych Federacji. Firmy SERWIS AKPiA oraz ASKET zasłużyły się w działaniach mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej wśród młodzieży i studentów w ramach projektu „Bezpieczne praktyki i środowisko”.

Firma ASKET otrzymała nagrodę mołdawskiego Ministra Rolnictwa Pana Vasile Bumacov'a za najlepszą technologię do produkcji brykietów z odpadów rolniczych na targach Moldagrotech 2012 (wiosna).
Serdecznie dziekujemy!

Firma ASKET otrzymała statuetkę w kategorii "Technologia Przyszłości" na IX Świętokrzyskiej Giełdzie Kooperacyjnej Nowych Technologii Energii Odnawialnej - Technologia Przyszłości towarzyszącej targom ENEX 2011 Kielce.

BIOMASSER® MOBILE, przewoźna wytwórnia brykietów ze słomy i siana, została uznana "Produktem na medal" na targach AGRO SHOW 2010 w Bednarach k/Poznania.

ASKET otrzymał nagrodę GRAND PRIX Międzynarodowych Targów Rolno - Przemysłowych AGRO-TECH 2010 w Minikowie.

ASKET otrzymał Nagrodę Redaktora Naczelnego miesięcznika "Czysta Energia" za najlepiej przeprowadzoną akcję edukacyjną na stoisku podczas targów Pellets-Expo & Brykiet-Expo 2010 w Bydgoszczy.

Brykieciarka BIOMASSER® otrzymała tytuł "Maszyny Rolniczej Roku 2010" w kategorii maszyny krajowej.
Organizator konkursu:
Instytut Budownictwa, Mechanizacji i Elektryfikacji Rolnictwa (IBMER), Warszawa.

ASKET otrzymał Nagrodę Główną targów CENERG 2010 Warszawa.

ASKET otrzymał nagrodę AGRO-HIT Zwiedzających na Międzynarodowych Targach Mechanizacji Rolnictwa Polagra-PREMIERY 2010 Poznań.

Technologia BIOMASSER® otrzymała Wyróżnienie na II Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2009 Lublin. Dziękujemy!

Technologia BIOMASSER® otrzymała Nagrodę w konkursie Prezesa Polsko-Białoruskiej Izby Handlowo - Przemysłowej w konkursie na "Najefektywniejsze rozwiązanie w zakresie produkcji energii z biomasy". Nagroda została przyznana na II Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2009 Lublin. Dziękujemy!

BIOMASSER® MOBILE - przewoźna wytwórnia brykietów ze słomy siana otrzymała Nagrodę Specjalną w konkursie Produkt o Standardzie Europejskim Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych AGRO-TECH 2009 Minikowo. Dziękujemy!

BIOMASSER® MOBILE otrzymał Wyróżnienie targów PELLETS-EXPO & BRYKIET-EXPO 2009 Bydgoszcz. Dziękujemy!

BIOMASSER® MOBILE zajął I miejsce w konkursie "Innowacyjny produkt Targów POLSKIE ZBOŻA 2009". Dziękujemy!

BIOMASSER® MOBILE - przewoźna wytwórnia brykietów ze słomy siana otrzymała ZŁOTY MEDAL Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej greenPOWER 2009 Poznań. Bardzo dziękujemy!

Technologia BIOMASSER® otrzymała Wyróżnienie na XV Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH 2009 w Kielcach. Dziękujemy!

Firma ASKET jest partnerem miasta Poznania w Roku Klimatu i Środowiska.

Technologia brykietowania słomy BIOMASSER® otrzymała Złoty Medal targów POLEKO 2008 Poznań. Bardzo dziękujemy.

Rozdrabniacz TOMASSER® otrzymał Nagrodę Główną targów PELLETS-EXPO 2008 w Bydgoszczy. Serdecznie dziękujemy!

Technologia BIOMASSER® otrzymała Wyróżnienie na Targach Czystej Energii CENERG 2008 w Warszawie. Dziękujemy!

Brykieciarka BIOMASSER® DUO otrzymała ZŁOTY MEDAL targów POLEKO 2007! Ta prestiżowa nagroda jest dla nas cennym wyróżnieniem i ważnym dowodem uznania. Serdecznie dziekujemy!

ASKET otrzymał nagrodę GRAND PRIX Międzynarodowych Targów Rolno - Przemysłowych AGRO-TECH 2007. Serdecznie dziękujemy za uznanie.

BIOMASSER® dwukrotnie otrzymał nagrodę SUPER-EKO na targach POLEKO w Poznaniu. ASKET jako pierwsza firma w historii przyznawania SUPER-EKO, nagrody publiczności, otrzymała ją w dwóch kolejno następujących po sobie latach: w roku 2004 oraz 2005.